“Ботев” гони трета победа

„Ботев” ще гони трета поредна победа в неделя, когато посреща в домакински мач „Кариана” /Ерден/ в двубой от 3-ия кръг на северозападната „В” АФГ. Врачани имат пълен актив от 6 точки и заради головата си разлика от 9:0 са лидер в трета дивизия.Противникът от монтанското село Ерден още не е записал точков актив, като в първите си две срещи от кампанията е получил 4 гола и не е отбелязал нито един. Това му отрежда 13-о място във временното класиране.

Мачът в неделя /30 август/ започва от 18 часа на стадион „Христо Ботев”. За първи  път от началото на първенството наряд получиха съдии, които не са от Велико Търново – главен съдия ще е Никола Петров от Ловеч (който преди седмица беше четвърти съдия на мача на врачани в село Малчика), на когото ще помагат неговите съграждани Венцислав Банчев и Калин Сирашки. Четвърти рефер е Антон Стефанов, а Еней Кузманов (и двамата от Видин) ще е делегат на БФС.

Ръководството на „Ботев” обяви, че отново ще отвори широко вратите на своя стадион и няма да продава билети за срещата. Старши-треньорът на домакините Атанас Джамбазки ще разчита на всичките си футболисти.