Балкански котки с първа загуба от Валяците

Мъжкият отбор на „Балкански котки“-Берковица, претърпя първа загуба за сезона от „Валяците“- Перник. Срещата се игра при лошо време и наводнен терен в село Дивотино. Това лиши берковчани от възможността за дълги пасове и отигравания на скорост. Валяците се оказаха по-подготвени за тези условия и заслужено спечелиха. „Котките“ откриха резултата в 12-тата минута чрез Петър Николов, който реализира успешно наказателен удар (0:3). В 24-тата минута „Валяците“ отбелязаха есе чрез Антонио Любенов (5:3), а Алекс Минчев вкара наказателен в края на първата част (8:3).

През второто полувреме "Котките" създадоха достатъчно положения, но не съумяха да ги реализират. Перничани реализираха нови две есета чрез Спартак Игнатов и Николай Николов, а Алекс Минчев отбеляза добавка и наказателен (23:3). Крайният резултат оформи бе Красимир Ангелов (23:8)