Ветераните на Пъстрина загубиха от Ботев /Враца/

Ветераните на четвъртодивизионния Пъстрина 2012 /Николово/ загубиха с 2:3 от Ботев /Враца/. Срещата, за определяне на победителя от Монтана, Враца и Видин, се игра на неутрален терен в Мездра. Двата тима направиха страхотен мач. В 20-та минута Георги Иванов изведе сам Александър Александров – Вош и халфът откри за Пъстрина. Тимът от село Николово можеше да реши срещата, но последваха пропуски на Вош и Галин Славчев – Кривия. Със страхотна задна ножица шефът на ОС на БФС във Враца Милен Бельов изненада всички на терена и изравни 1:1. В последната минута на първата част Георги Иванов бе съборен в наказателното поле на Ботев и сам се нагърби да бие дузпата. Ударът му обаче не намери очертанията на вратата на врачани. С попадения на Валентин Лилов и Александър Младенов Ботев поведе с 3:1. Георги Иванов се реваншира за изпуснатата дузпа и след пас на Вош вкара за крайното 3:2 за Ботев. След почивката за Пъстрина пропуснаха Г. Иванов и Евгени Иванов – Геко.

Пъстрина: Петко Петков – Перуци, Емил Димов – Бижуто, Милан Миланов, Горан Моминов, Венелин Палански, Деян Кирилов, Димитър Пемперски, Александър Александров – Вош, Галин Славчев – Кривия, Георги Иванов, Евгени Иванов – Геко /Георги Първанов, Анатоли Тодоров - Маевата, Светломир Спасов, Димитър Нисторов, Марио Михайлов, Борислав Борисов – Кума/