Патриция и Ангел Пешеви с няколко приза от състезания по ориентиране

Патриция и Ангел Пешеви донесоха няколко приза на берковския клуб по ориентиране от стартове от календара на Българска федерация по ориентиране за 2021 г. Патриция Пешева зае първо място във възрастова група Ж-21А в състезанието за купа „С карта из Търновград”, което се проведе във формат градски спринт, а при мъжете, във възрастова група М-45, Ангел Пешев зае второ място. За първи път в България се състояха стартове в Нокаут Спринт и „1 - ви кръг на БПК”, също във формат градски спринт. При жените в група Ж-21А Патриция Пешева отново зае първото място и се класира за четвъртфиналните серии, а при мъжете във възрастова група М-50 Ангел Пешев се нареди на трето място.   На старта за купа „Трите Хълма”, в околностите на манастир „св. Преображение“, състезателите Патриция Пешева и Ангел Пешев се класираха на второ място. На 3 и 4 април в околностите на с. Черепово в Сакар планина се проведоха стартовете за купа „Сакар”. Във възрастовата група Ж-21А Патриция Пешева зае второ място, а при мъжете, във възрастова група М-50, Ангел Пешев също се класира на второ място. Отборно „СКО Берковица-2000” се нареди на 22 място от участвалите 32 клуба по ориентиране от страната.