Царско село с Тони Здравков наниза три гола на "Ботев" в контрола

Царско село с Тони Здравков наниза три гола на

Царско село отново вкара 3 гола на Ботев Враца само няколко седмици след успеха в първенство с 3:0. Този път „царете“ спечелиха с 3:1 проверката между двата тима, която се игра на „Арена Царско село“. Това бе дебют за новия старши треньор на Царско село Тони Здравков, който спечели срещу бившия си тим.

Стефан Христов отбеляза първия гол от дузпа, а Карим Роси и Емануил Манев отбелязаха следващите две попадения във вратата на гостите. Валери Домовчийски изпусна дузпа в началото на второто полувреме, а почетното попадение в срещата реализира Петър Атанасов от пряк свободен удар.

Гостите от Враца върнаха едно попадение в 79-ата минута. Петър Атанасов изпълни майсторки пряк свободен удар и вкара за 3:1.