Петко Петков с дебютен гол за Левски /Лом/

Трета победа от лагера в Сандански записа Левски 2020 /Лом/. На стадиона в село Склаве ломчани биха с 3:1 Перун  /Кресна/.

Лидерът в Северозападната трета лига се оказа догонващ в резултата. В средата на първата част, след грешка в защитата, Перун поведе с 0:1. Преди това Левски изтърва дузпа за нарушение срещу Георги Цеков. Вратарят на Перун спаси удара на Мариян Огнянов. Левскарите направиха пълен обрат през втората част. Дебютен гол за новия си тим отбеляза Петко Петков. С топовен шут нападателят вкара за 1:1. Последваха две попадения на Мариян Огнянов. Единият от тях Мацата реализира с глава. Така Левски спечели и трите си проверки до сега. В събота е последната проверка срещу Вихрен /Сандански/.

Левски започна мача в състав: Вълков, Христов, Мурадов, Сапунджиев, Ковачев, Д.Иванов, Неделчев, Абушев, Огнянов, Цеков и Петков.