Монтана направи 2:2 с Олимпик /Донецк/

Монтана завърши 2:2 срещу Олимпик /Донецк/ в последната си проверка от лагера в Турция. Седмият в елитната Премиер лига на Украйна допусна изравняване в 90-та минута.

Олимпик откри резултата в 32-та минута. В 80-та от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Румен Георгиев, Владимир Айтов бе точен за 1:1. Осем по-късно украинците отново излязоха напред в резултата. В 90-та минута, последното ново попълнение на Монтана, Адам Буджамаа изравни за 2:2, след пас на Михаел Орачев. Наставникът на Монтана Атанас Атанасов – Орела остави да почиват седем титулярите – вратарят Благой Макенджиев, капитанът Иван Михов, Радослав Терзиев, Тони Тасев, Сергей Георгиев, Николай Минков и Бари. "Доволен съм от играта на отбора. В тази среща дадох почивка на част от играчите, за да видя какво могат и останалите", коментира по телефона от Алания Атанасов. Равносметката от лагера в Алания за монтанци е една победа, два равни и три загуби.