Задна ножица на Сашко Веселинов за победата на Левски /Лом/

Александър Веселинов вкара гол със задна ножица във вратата на Локомотив /Дряново/. Левски /Лом/ взе победа с 3:1 при гостуването си на Локомотив в мач от 16-ия кръг на Северозападната трета лига. Момчетата на треньора Благой Кръстанов се завърнаха на терена, след като два мача им бяха отложени, заради заразени с ковид 19 играчи.

В 26-та минута нелеп автогол си отбеляза Денчо Шапкалиев, който с шпагат се опита да пресече центриране към Йордан Георгиев, но прати топката в мрежата на Христо Христов. В 55-та минута Тодор Чирпанов върна надеждите на домакините за 1:1 след центриране от корнер. Малко след това Васил Сапунджев даде преднина на Левски, като довкара отбитата от вратаря топка, след пряк свободен удар на Мариян Огнянов за 1:2. Срещата ще се запомни със страхотния гол на Александър Веселинов. В 72-та минута със задна ножица от  дузпата нападателят прати топката в сглобката на вратаря на Христов за крайното 1:3 за Левски /Лом/.

Левскарите са едноличен лидер във временното класиране с актив от 36 точки. Преследвачите Спартак /Плевен/ и Севлиево имат по 31.