Шурданица с обрат в Бойчиновци за 3:2

Гълъб Герасимов донесе победата на Шурданица /Георги Дамяново/ с 3:2 при гостуването на Бойчиновци, в отложен мач от 6-ия кръг на четвърта монтанска футболна дивизия. Домакините откриха резултата в 17-та минута чрез Мирослав Димитров-Мичко, който прати топката в далечния ъгъл на вратата на Лени Петров. В 52-та минута Шурданица изравни чрез Мирослав Йорданов-Джудиста. Три по-късно неостаряващия Александър Александров-Вош изведе Марио Иванов, който се разписа за 2:1. Емануил Петров отново възстанови равенството. В 71-та минута Гълъб Герасимов донесе трите точки за гостите, след като от малък ъгъл и с помощта на гредата прати топката в мрежата на вратаря Кристиян Георгиев за крайното 2:2 за тима от Георги Дамяново.