Кариана взе 3 точки от Лудогорец II

Кариана победи с 2:1 дибула на Лудогорец /Разград/ в среща от 4-ия кръг на Втора лига. Така момчетата на треньора Веселин Великов записаха втори пореден успех у дома. Гостите шокираха ерданчани с ранен гол. В 3-та минута Димитър Митков се възползва от пас от ляво и от дузпата не остави шанс на вратаря Станев.

Карианци направиха обрат и до почивката водеха с 2:1. В 15-та минута капитанът Евгени Игнатов - Бамзе се възползва от грешка в защитата на Лудогорец II и литна вратаря Владимир Русанов за 1:1. В 27-та Игнатов центрира от корнер и от воле Дичев матира Русанов за 2:1. Веднъж и напречната греда спаси гостите след шут на Търтов в 70-та минута.

Кариана: Станев, Цолов, Николов, Дичев, Предев, Д.Иванов /81-Г.Илиев/, Личев /46-Касарото/, Игнатов /к/, Търтов /81-Пиеров/, Дамянов /50-Мендеш/, Цеков /71-Мичев/