Кариана сложи тройка на Симитли

Кариана победи с 3:0 Септември /Симитли/ в среща отт 2-ия кръг на Втора лига. Успехът бе първи у дома за тима на Веселин Великов. След центриране от дясно на Георги Търтов и грешка в защитата на гостите Пиер Пиеров откри резултата за ерданчани в 30-та минута. Четирипо-късно капитанът Евгени Игнатов – Бамзе проби от ляво и центрира и на втора греда Дичев вкара за 2:0. Влезлият като резерва на почивката Боби Дамянов направи победата класическа в 51-та минута, като се възползва от центриране на Игнатов за крайното 3:0. В 73-та минута гостите останаха с човек по-малко след втори жълт картон на Евгени Тунтев. След почивката близо 20 минути срещата се игра при проливен дъжд и гръмотевици. Мачът започна с едноминутно мълчание в памет на бившия вратар на Левски и националния отбор Бисер Михайлов.

Кариана: Станев, Цолов, Дичев (81-Г. Илиев), Предев, Николов, Иванов, Търтов (81-Апостолов), Мичев (56-Касарото), Цеков (72-Мендеш), Пиеров (56-Дамянов), Игнатов-кап. Треньор: Веселин Великов.

Септември: Тейлър, Мунин (46-Динев), Михайлов-кап., Гогов, Тунтев, Вакадинов, Карапетртов, Василев, Младенов (77-Стоилков), Иванов, Михайлов. Треньор: Иво Тренчев.