Ново призово класиране за децата от КСУДС-Роман

Второ място в комплексното класиране завоюва отборът на Комплекса за социални услуги и дейности /КСУДС/-Роман. Това стана на 32-рия национален шампионат за деца и младежи в риск. Турнирът се проведе в гр. София на 11 ноември. Инициативата се организира от БСФДМР със съдействието на “София - Европейска столица на спорта” под мотото “Спортът - достъпен за всички деца”. И тази година състезанието събра над 300 представители от 22 институции за деца и младежи ( домове, ЦНСТ, др. соц. услуги, ВУИ и др.).

Децата от Роман заеха първите места в бадминтон девойки и тенис на маса юноши, второ място тенис на маса момичета и третите места в дисциплините лека атлетика момчета и юноши, таекуон до- момичета и девойки и баскетбол- юноши.

Така те завоюваха и второто място в комплексното класиране след отбора на Велико Търново.