Ботев размаза Кариана с 3:0

Ботев (Враца) завърши с класическа победа серията си от контролни срещи след 3:0 като гост на Кариана (Ерден). Врачани подпечатаха успеха си в началото и в края на първото полувреме. Самостоятелен рейд на Петър Атанасов още в 36-та сек. завърши с удар, който бе спасен от вратаря Павел Станев, но при добавката Мирослав Буднинов не сгреши. В 43-та мин. Георги Вълчев бе оставен непокрит на далечната греда при изпълнение на корнер от ляво и необезпокояван  покачи. Малко след това Мирослав Будинов направи резултата класически с неспасяем шут в горния ляв ъгъл. Домакините имаха инициативата между 20-та и 35-та минута и създадоха няколко ситуации за гол, но Евгени Игнатов, Николай Дичев и Георги Илиев пропуснаха да се разпишат.

След почивката и двамата треньори направиха куп смени, като в игра за Кариана не се появи Владимир Мичев, а за Ботев Валери Божинов. И двамата не бяха и на резервната скамейка. Темпото на игра поспадна, а пред двете врати не се случи нищо интересно.